سایت در انتشارات کتاب نیستان معرفی شد

 • سایت در انتشارات کتاب نیستان معرفی شد

  انتشارات کتاب نیستان در اصل فرزند مجله نیستان است که در سال‌های ۷۴ تا ۷۶ منتشر می‌شد. پس از این که سید مهدی شجاعی مجله نیستان را به اعتراض به شکایت رازینی تعطیل کرد، در سال ۱۳۷۶ اقدام به تأسیس انتشارات نمود.
  انگیزه اصلی این حرکت معرفی و چاپ برگزیدگان ادبیات در حوزه های داستان، شعر و نمایشنامه بود. که این پروژه در نهایت در سال ۱۳۸۰ با انتشار بیش از ۲۵۰ دفتر از هنرمندان معاصر خاتمه یافت.
  کتاب نیستان علاوه بر پروژه «گزیده ادبیات معاصر»، حدود ۴۰۰ عنوان در حوزه های ادبیات، ادبیات دینی، ‌مذهب و کودک و نوجوان منتشر کرده است.
  مجموعه آثار سید مهدی شجاعی، سید مجتبی حسینی، احمد عزیزی، سری متون فاخر (شامل ۴۰ جلد از برترین های رمان و نمایشنامه و فیلمنامه فارسی) و … ازاین عناوین است.

  انتشارات نیستان

  انتشارات نیستان

  انتشارات نیستان، سایت را در خبر زیر معرفی نموده است :

  سایت فعالیت خود را آغاز نمود.

  http://shirintanz.ir
  این سایت سعی می کند جای خالی یک پایگاه خبری را که به حواشی جدی طنز بپردازد پر کند. و حاصل یک نگاه جدی و پیگیر در عرصه طنز و کاریکاتور است. در این سایت می توانید موضوعات ذیل را نیز دنبال کنید :
  – اخبار
  – شعر
  – طنز تصویری
  – طنزپردازان
  – مقالات طنز
  – موبایل
  – نثر طنز
  – گفتگو
  همچنین به تازگی فروشگاه اینترنتی کتاب های طنز با ۱۰ درصد تخفیف ویژه راه اندازی گردیده است که علاقه مندان می توانند کتاب های مورد علاقه ی خود را خریداری نموده و از طریق پست درب منزل و محل کار تحویل بگیرند.

  مطالب زیر را هم ببینید :

  محبوب کن - فیس نما اشتراک گذاری در افسران اشتراک گذاری در کلوب